Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Firma i biuro, Ustka
Zlecenia Zlece Firma i biuro Pigtail sm 9/125, sc/apc g657a2 1m – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach
 

Pigtail sm 9/125, sc/apc g657a2 1m – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach

prywatne
Dodano: 16 października 2019
|
ID oferty: 4239

PIGTAIL SM 9/125
SC/APC G657A2 1M

Najważniejsze cechy
Typ światłowodu: jednomodowyTyp złącza: SC/APCTyp włókna światłowodowego: 9/125Długość: 1 mŚrednica: 0.9 mm

Przeznaczenie
Niska tłumienność, wysoka reflaktancja Standardy polerowania: APC Kable LSOH Ceramiczna ferrula złączy Zgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754.

Opis
Pigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowych zakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo na kablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą do zakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych w przełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi. Tłumienność wtrąceniowa (IL):Jednomodowe : 0,25 dBTłummienność odbiciowa (RL)Jednomodowe : APC ≥60dB

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów

Ogłoszenia podobne

Cena: 9 zł
Adres: Ustka, słupski
Użytkownik: @zpasji
Powrót do góry
facebook